• Wpisów: 148
  • Średnio co: 12 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 17:04
  • Licznik odwiedzin: 109 815 / 1845 dni
 
unaltravita
 
Kiedyś będzie nas więcej...: Zdaje się że jestem winien kilku osobom pewne wyjaśnienie. Ostatni wpis przypadkowo usunąłem podczas edycji. I może dobrze że tak się stało gdyż dyskusja w komentarzach zaczynała schodzić na nieco śliskie tory a tak przynajmniej nie dojdzie do obrazy cudzych uczuć i poglądów na pewne sprawy.
Mam nadzieję że kolega Rapfate97 i pozostali rozumieją to.


Czas nieubłaganie mija i mamy już półmetek lata. I tradycyjnie tak jak co roku słychać zewsząd narzekania na pogodę, która nie zawsze jest idealna dla każdego. Dla wszystkich "pogodowych malkontentów" mam taką radę - postarajcie się dostrzec piękno w każdym typie aury, i w słońcu i w deszczu, w burzy, śniegu, lodzie, szronie, tajemniczej mgle, chmurach na niebie, wschodach i zachodach słońca etc. Polubcie każdy rodzaj pogody a w waszej duszy zawsze świecić będzie słońce - poetycko mówiąc...


1280335361_by_HarryGuana.jpg

34.JPG

1342616737.jpg


Ostatnia sprawa. Zauważyliście jak pusto się tu zrobiło? Kilka lat temu wpisy na stronie głównej pojawiały się przeciętnie co kilka sekund. A dziś?  Przed chwilą zajrzałem na główną, ostatni wpis dodano 7 minut temu. Jest różnica prawda?
k0PURH3l.jpg

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego